Dramblio Kaulo Krantas

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Dramblio Kaulo Krantas parduodamo būsto.

Nekilnojamas turtas parduodamas Dramblio Kaulo Krante

Dramblio Kaulo Krantas yra Vakarų Afrikos šalis. Abidžanas, Atlanto vandenyno pakrantėje, yra pagrindinis šalies miesto centras. Jis yra į vakarus su Liberija ir Gvinėja, į šiaurę su Maliu ir Burkina Fasu, į rytus su Gana. Yamoussoukro yra Dramblio Kaulo Kranto administracinis kapitalas.

Dramblio Kaulo Krantas turi besivystančių būsto finansavimo sektorių. Dauguma žmonių vis dar finansuoja savo namus savarankiškai, nes hipotekos rinka nepasiekia daugumos gyventojų.

Šalyje vyksta sparti urbanizacija, tačiau socialinė nelygybė paspartino skurdą, o miestuose, ypač Abidžane, kur gyvena apie 20 proc.

Vyriausybė bando paskatinti įvairias ekonominio vystymosi programas, 2016–2020 m. Pastatydama apie 250 000 namų už prieinamą kainą.

Dramblio Kaulo Krante nėra lengva investuoti į nekilnojamąjį turtą, nes nėra lengva rasti tam tikrą kokybę.

Geriausios vietos įsigyti nekilnojamojo turto pardavimui Dramblio Kaulo Krante yra sostinė San Pédro ir Abidžanas.

Abidžanas išilgai pietinės pakrantės, palei Ebrios lagūnos pakrantes, laikomas antrąja didžiausia Vakarų Afrikos metropolija.

Jei jus domina investuoti į šį miestą, centrinis Plateau rajonas yra ideali vieta ieškoti parduodamų nekilnojamojo turto Dramblio Kaulo Krante.

San Pédro yra antras pagal dydį šalies uostas. Aplink jį gyvybingas, energingas ir jaudinantis miestas išsibarstė, kur galima rasti įdomių savybių parduoti.

Sostinė Yamoussoukro išlieka turtingiausia turtu, parduodamu Dramblio Kaulo Krante. Iš tiesų yra naujų vyriausybės pastatų ir viešbučių.

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

700 m² sklypas, kuriame yra pagrindinis namas (pirmas aukštas su 2 aukštais) ir 9 butai už pagrindinio namo. ACD: Gerai Žemės pavadinimas: Gerai
Cod. 41087

Parduoda Sala, Dramblio Kaulo Krantas, Abidjan, Abidjan, ile desire

600,000.00EUR
Parduoda
Sala

25000 m²
salos pardavimas Abidžano miesto centre dramblio kaulo pakrantėje. 25 hektarai arba 5 arba 2 hektarų dalys. Sala vadinama Ile noru, https://goo.gl/m...
viešbutis parduodamas. Vieta: Grand Bassam Patalpos: 2000 m2 Charakteristikos: -03 svetainė. -01 priėmimo kambarys. -01 naktinis klubas 2 vnt. ...
Cod. 31790

Parduoda Vasarnamis, Dramblio Kaulo Krantas, Abidjan, Abidjan, Riviera 3 Allabra

609,796.07EUR
Parduoda
Vasarnamis

780 m²
Vila-Dvipusis 12 vienetų 783 m2 su baseinu, sodo front-gale vilos. Šeimos kaimynystės, o ne toli nuo prekybos centrų, vaistinės, duonos, ir tt Tai yr...
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB